Parduotuvėje Medgaminiai.lt prekės nurodomos kartu su prekės standartinio vieneto kaina. Prekių kainos Parduotuvėje Medgaminiai.lt ir suformuotame užsakyme nurodomos eurais be PVM, kadangi mes nesame PVM mokėtojai.

Už išsirinktas prekes Pirkėjas gali sumokėti per pirkėjo naudojamą elektroninės bankininkystės sistemą prekių pirkimo metu, banko pavedimu pagal pirkimo metu pateiktą išankstinę sąskaitą faktūrą arba atvykęs Pardavėjo adresu.

Pasirinkus už prekes sumokėti banko pavedimu, užsakymas pradedamas vykdyti tik gavus Pirkėjo apmokėjimą už prekes bei jų pristatymą, jei Pardavėjas su Pirkėju nesusitarė kitaip. Apmokėjimas laikomas atliktu kai visa mokėtina suma gaunama ir užskaitoma Pardavėjo banko sąskaitoje.

Pirkėjui nesumokėjus už prekes per tris darbo dienas nuo užsakymo pateikimo momento, Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą.

Rekvizitai pinigų pervedimui:

Gavėjas: Židrūnas Miežetis
AB SEB Bankas
A/s LT817044060000832646
Mokėjimo paskirtis: nurodyti užsakymo nr.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos.