Pasirinkite pristatymo būdą atitinkantį Jūsų gyvenamą vietovę. Jei neteisingai pasirinksite pristatymo būdą, Jūsų užsakymas gali būti atmestas arba kaina pakeista pagal įkainius, kurie taikomi siuntos pristatymui į Jūsų vietovę.

Kiekvienas Jūsų užsakymas vykdomas kaip įmanoma greičiau

Jeigu kyla klausimų, Jūs visada galite susisiekti su mumis dėl pristatymo. Nurodysime ir parinksime pigiausią ir optimaliausią pristatymo sprendimą.

Didmeniniams užsakymams taikome skirtingus pristatymo metodus, norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės į mus tiesiogiai el. paštu zidrunas@medgaminiai.lt

Pasirinkdami pristatymo adresą gerai apgalvokite, ar Jūs arba Jūsų šeimos nariai galės būti namuose tokiu laiku. Jei abejojate, geriau pasirinkite, kad prekės būtų pristatytos į Jūsų darbovietę ar kitur, kur tikrai bus kam priimti Jums skirtą siuntą arba susitarkite su mūsų vadybininkais dėl patogesnės pristatymo dienos.

Siuntos gali vėluoti, jei neteisingai nurodėte pristatymo adresą, pašto indeksą, telefono numerį arba jei kurjeris nerado Jūsų numatytu pristatymo laiku. Jei, dėl tam tikrų priežasčių, siuntų tarnybos kurjeris nerado Jūsų namuose – būtinai praneškite mums, tarsimės dėl Jums priimtino naujo pristatymo laiko.

Jei dėl kokių nors priežasčių negalite priimti siuntos namuose ar darbovietėje – pasirinkite prekių pristatymą į mūsų salonus esančius Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje , iš kurių prekes pasiimsite Jums patogesniu laiku ir nemokamai.

Pasiimdami prekes, būtinai gerai apžiūrėkite visas pakuotes ir dėžes. Įpakavimas negali būti pažeistas. Jei pastebėjote, kad dėžės atvažiavo netvarkingos – įplėštos, įlenktais kampais, atidarytos arba kitaip fiziškai pažeistos, galite nepriimti tokios siuntos. Jei nuspręsite priimti pažeistą siuntą, reikalaukite, kad siuntos priėmimo – perdavimo arba atskirame pažeistų pakuočių pristatymo akte būtų tiksliai, išsamiai ir vienareikšmiškai aprašyta, kokios būklės pakuotės buvo pristatytos. Bet kuriuo atveju, priimdami pažeistą pakuotę, kurjerio akivaizdoje išpakuokite siuntą ir vizualiai patikrinkite joje esančių prekių būklę.
 

Pristatymas kurjerio paslaugomis:

 • Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas.
 • Prieš pristatydamas prekes, Kurjeris suderins Jums patogų prekių pristatymo laiką užsakyme nurodytu telefonu.
 • Perdavę prekes Kurjeriui, informuosime Jus SMS žinute arba el. paštu.
 • Prašome Jūsų tiksliai užpildyti užsakyme reikalingus laukelius, kad kurjeris galėtų su Jumis susisiekti ir susitarti dėl patogaus Jums prekių pristatymo laiko. Nepamirškite nurodyti savo telefono numerio.

Pristatę prekes paprašysime Jūsų pasirašyti prekių pristatymo dokumentą.

Pristatymas į LP express arba Omniva paštomatą:

 • Norėdami gauti prekes Jums patogiu metu, o taip pat už prekių pristatymą mokėti mažiau, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio LP express arba Omniva paštomato.
 • Prekių užsakymo metu pasirinkite Jums artimiausią LP express arba Omniva paštomatą. Jei pasirinkote atsiskaitymą pristatymo metu, savitarnos terminale už prekes galima atsiskaityti tik bankinėmis mokėjimo kortelėmis.
 • Į terminalą siuntos pristatomos sekančią darbo dieną taip pat ir šeštadienį.
 • Kai siunta bus pristatyta į Jūsų pasirinktą terminalą, trumpąją SMS žinute gausite kodus, skirtus atsiimti siuntą.
 • Siuntą iš terminalo reikia atsiimti per 72 valandas nuo SMS gavimo.
 • Siuntų Lietuvoje kainos: LPExpress skaičiuoklė arba Omniva siunta

Pristatymas per Autobusų siuntas:

 • Atsiimkite prekes artimiausiame autobusų siuntų skyriuje arba užsisakykite papildomą Autobusų siuntų kurjerio paslaugą.
 • Siuntų Lietuvoje kainos: Siuntos Autobusais skaičiuoklė

Prekes gali atsiimti tik siuntinio gavėjas, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir Lietuvos pašto darbuotojui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

Prekių siuntimo kaina į užsienį priklausys nuo bendro siuntos svorio ir šalies, į kurią siųsime. Užsienyje prekių pristatymas truks iki 7 darbo dienų. Visus mokesčius, susijusius su importo procedūromis kitoje šalyje, sumoka Pirkėjas.

Post.lt siuntų į užsienį kainų lentelė

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos.