Juodojo ąžuolo karoliukai K4
Juodojo ąžuolo karoliukai K4
Juodojo ąžuolo karoliukai K4
Juodojo ąžuolo karoliukai K4
Juodojo ąžuolo karoliukai K4
Juodojo ąžuolo karoliukai K4

Juodojo ąžuolo karoliukai K4

Yra sandėlyje
0,15 €

budai200.png  Daugybė panaudojimo būdų

Mediniai karoliukai gali būti panaudoti vėrimui, aprangos aksesuarams, instaliacijoms, juvelyriniams dirbiniams, konstrukcijoms ir pan.

wood200.png Kokybė užtikrinta

Koordinuodami visą procesą, nuo medžio pjaustymo iki produktų dailinimo, šlifavimo ir pakavimo mes siekiame geriausio rezultato ir kokybės, kuri pristatome iki jūsų namų. Jeigu ir gausite produktą, kuris bus prastos kokybės - mes jį būtinai pakeisime arba galėsite grąžinti ir atgauti visus pinigus.

Diametras

Minimalus šios prekės užsakymo kiekis yra 20.

Aprašymas

  Produkto dydžiai

Norėdami pakoreguoti šio gaminio parametrus pagal savo poreikius (diametrą) arba sužinoti kitus gaminio išmatavimus susisiekite su mumis nurodydami gaminio kodą. Šiam gaminiui gręžiame optimalią karoliukų vėrimo skylutę (2.5mm), jeigu pageidaujate kitokio diametro ar gylio skylės nei nurodyta produkto pasirinkimuose prašome susisiekti su mumis prieš užsakymą.

wood200.png  Pagaminta iš beržo medienos

Šie mediniai lašo karoliukai dažniausiai gaminami iš beržo medienos, tačiau taip pat galime pagaminti iš kitos jūsų pasirinktos medienos, rekomenduojame pušies arba ąžuolo medieną. Užsakymo gamyba su kita mediena nei pušies, beržo ar ąžuolo gali užtrukti ilgiau - dažniausiai trunka apie 2 savaites.

  Siuntimas

Siunčiame tiek Omniva, tiek LPExpress paštomatais, taip pat kurjeriu arba autobusų siuntomis. Užsakymo maksimalus įvykdimo terminas - 2 savaitės, produktai, kurie jau yra sandelyje išsiunčiami per kelias darbo dienas.

Prekė detaliau

Skylė
2.5mm
K4

6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos.