Mediniai kiaušiniai DE1

1,10 EUR

Šį medinį kiaušinį galima naudoti įvairioms konstrukcijoms, baldams, kūrybiniams sprendimams, tapybai, aprangos detalėms, aksesuarams, ir pan. Šiam kiaušiniui medinis laikiklis nėra pridedamas.

 

Šį gaminį gaminame iš beržo medienos, tačiau kitomis nustatytomis kainomis galime gaminti ir iš eglės, pušies, ąžuolo, uosio medienos. Mūsų dirbtuvėse mediena kruopščiai atrenkama, supjaustoma ir paruošiama tekinimui.

 

Šio gaminio didmeniniams užsakymams (užsakant didesniais kiekiais nuo 500/1000 vnt.) arba sudarydami paslaugų teikimo ar ilgalaikio tarpininkavimo sutartį taikome urmines nuolaidas*.

Susisiekite su mumis jeigu norite atlikti didmeninės prekybos užsakymą arba sužinoti daugiau informacijos apie šį gaminį.

Diametras

Minimalus šios prekės užsakymo kiekis yra 20.

Aprašymas

Galime pakoreguoti šio gaminio parametrus pagal savo poreikius (ilgį, plotį, diametrą). Taip pat gaminiui galime išgręžti Jūsų pasirinkto dydžio skylę, norėdami užsisakyti šį gaminį su išgręžta skyle (nurodykite skylės diametrą ir skylės gylį formuodami užsakymą).

Jūsų užsakymą galime pristatyti kurjeriu, autobusų siunta arba į paštomatą. Taip pat galimas nemokamas atsiėmimas iš dirbtuvės.

Prekė detaliau

Aukštis
72mm
DE1

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: